Elementor #4076

przez Polacy w Bari (Ania)

About Me

Dziś chcę Wam opowiedzieć historię, która sprawiła, że moje serce pozostało w Apulii. Kilka lat temu, gdy koleżanka postawiła mnie w sytuacji "wystawienia" na podróż do Bari, a ja już miałam zaplanowany urlop, nie podejrzewałam, że będzie to początek mojej przygody jako przewodniczki w tym uroczym zakątku Włoch.

Kiedy pierwszy raz postawiłam stopę na apulskiej ziemi, czułam się szczęśliwa i wiedziałam, że coś właśnie się zdarza i zmienia. Różnorodność krajobrazów, słońce, zapach morza, pola oliwne i malownicze wybrzeże zaczęły malować obraz, który na zawsze pozostał w mojej duszy. W kolejnym roku wróciłam do Apulii na dłużej i tak poznałam moją drugą połówke, żeby być razem, a jednocześnie mieć prace, która daje mi wolność i realizację zaczęłm uczyć się do zawodu przewodnik.
Turkusowe morze otuliło mnie swoją niebiańską tonacją, a południowa włoskość odcisnęła się w każdym uśmiechu przechodniów i aromacie kawy unoszącym się z lokalnych kawiarenek. To uczucie zakochania było nieodparty magnesem, przyciągającym mnie do tego miejsca z coraz większą siłą.

Apulia stała się dla mnie nie tylko miejscem wakacyjnym, ale prawdziwym domem. Dzięki tej niezwykłej miłości, którą odnalazłam w regionie, postanowiłam podzielić się tą pasją z innymi. Teraz jako przewodniczka, chcę wprowadzić Was w świat tej włoskiej perły, abyście sami mogli zakochać się w Apulii tak samo, jak ja.

Licencjonowany przewodnik Apulia

Ciao ragazzi! Z przyjemnością zapraszam was na niezapomnianą eksplorację Apulii. Zanim zaczniemy przygodę, pozwólcie, że się przedstawię, jestem Ania i pracuje jako licencjonowany przewodnik w Apulii.

Licencja na Przewodnika:

 Tak, mam oficjalne prawo do odkrywania Apulii z turystami potwierdzone przez Ministerstwo Turystyki Włoskiej.

Język Włoski -10 lat Znajomości Języka Włoskiego

Znasz to uczucie, gdy myślisz, że znasz kogoś od zawsze? Ja i włoski mamy tego rodzaju relację. Razem przeszliśmy wiele - od dialogów w klasie włoskiego zaczynanych nieśmiałym ,,Ciao!", po zakupy na lokalnym targu, a kończąc na studiach w języku włoskim.

Studiowałam w Mediolanie i Florencji

Tak, podróżowałam po Włoszech z plecakiem i książkami. Teraz mogę was zabierać w podróż przez historię Włoch ulicami Bari, Alberobello, Vieste, Locorotondo, Polignano a Mare oraz Monopoli, bez plecaku, ale z wszystkimi historiami książkowymi.

Piszę bloga

Jeśli chodzi o tajemnice Apulii, to znam ich wiele! Bo przewodnik bez ciekawych wskazówek to jak pizza bez mozarelli- czegoś brakuje! Dlatego prowadzę blog Polacy w Bari przybliżający Apulię Polakom, bo chciałabym Cię rozkochać w tym regionie: https://www.polacywbari.pl/

Mieszkanie wakacyjne

Zajmujemy się również wynajmem mieszkań w Bari, co oznacza, że możecie zarezerwować pobyt u mnie.

0 k+
Instagram Followers
0 k+
Youtube Subscribers
0 k+
Pinterst Followers
error: Nie kopiuj!