Jak dojechać z Bari do Giovinazzo?

przez Polacy w Bari (Ania)
Jak dojechać z Bari do Giovinazzo

Jak dojechać z Bari do Giovinazzo?

Samochodem – czas dotarcia waha się między 30 a 20 minut, a sama trasa to tylko 21 km. Samochód można zaparkować na Piazza Giuseppe Garibaldi. A jeśli chodzi o znaczenie kolorów linii na parkingach, odsyłam do tego wpisu.

Taksówka – niestety nie ma ustalonej ceny od górnie przez miasto, więc najlepiej zadzwonić i się zapytać. Średnio taksówka na trasie Bari – Giovinazzo powinna kosztować w okolicach 30 Euro.

Pociągiem – najlepiej wsiąść przy Bari Centrale (stacji głównej), a wysiąść przy stacji głównej w Giovinazzo . Później kierować się prosto, po wyjściu ze stacji w stronę północną i spacerkiem dotrzeć do starego miasta – około 15 minut. Linia kolejowa łącząca dwa miasta ma około 18 km długości, a pociąg ma tylko 5 przystanków na swojej strasie. Średnia cena biletu z Bari do Giovinazzo to około 1,5 Euro – 1,7 Euro, kierunek: Barletta, Bisceglie.

Jeśli moje porady pomogły Ci utrzymać zmysły, oszczędziły czas i zminimalizowały nadszarpnięcie nerwów, to może warto zrewanżować się kawowym hajpem? Postawienie mi kawy to taki mały hołd dla sensowności moich podróżniczych wypocin! ☕✈️ Dalej z tym kofeinowym entuzjazmem! 🚀
giovinazzo dojazd z bari

Podobało Ci się?


Postaw mi wirtualną kawę ☕, da mi to poczucie, że moja praca ma sens, a w zamian obiecuję dostarczyć Ci jeszcze więcej apulijskich przygód.

Zostań na dłużej, niech ta podróż trwa dalej! Zapraszam na mojego Instagrama, Fanpage’a i grupy na Facebooku. Razem tworzymy wyjątkową społeczność pełną apulijskich pasji! 🌟🌍

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

error: Nie kopiuj!